Румяна Ченалова: Дотук с мирния протест от мен! С мутрите - по мутренски!

Днес Главната Мутра пак се показа с джипката, която се оказа без платена застраховка "ГО". И пак ни каза, че:
1.Няма да подава оставка.
2.Не спира да работи
3.Протестите пречат на полицаите
4..Не трябва да блокираме кръстовища
5.Да си протестираме до изборите- това е демокрацията.

НЯМА ДА СТАНЕ!

Всяка вечер Борисов ни изправя - полицаи срещу българския народ. И ние крещим "Оставка", докато той и останалите мутраци, скрити в някое от свърталищата си се подиграват с нас, присмиват ни се, а после се прибират да броят пачките в чекмеджетата си.
Мобилизирал е хиляди полицаи, настанени в три софийски хотела, за да го пазят от народа и спокойно припка с джипката по организирани от ГЕРБ групи благодарствени спектакли с елементарен сюжет.Разчита на полицията и страха ни от репресии и нагло отрича характера и смисъла на протеста и всенародния му характер. Останалите гербо-мутри в НС и МС заемат величестени пози на олимпийски богове и просъскват, че сме тиня, лумпени и боклуци.

АЗ ОТКАЗВАМ ДА БЪДА ПОВЕЧЕ КРОТКА И МИРНА!

Властта произтича и принадлежи на народа.
Като част от българския народ аз ще воювам за конституционното си право и правата на всички ни!

А на полицаите препоръчвам да си спомнят в кого са се клели - в Мутрата или в майка България, в ГЕРБ или в българския народ. И да помислят срещу кого се изправят - срещу приятели, майки, съпруги, деца! И за кого го правят - за Българоубиеца, който няма да увеличи заплатите им, няма да ги пощади утре, ще ги гази и ще им се присмива както на нас. Властта Му ще падне. И после пак ще трябва да се гледаме в очите, нали....

ДОТУК С МИРНИЯ ПРОТЕСТ ОТ МЕН!
С МУТРИТЕ - ПО МУТРЕНСКИ!

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: https://liberta.bg/

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме чрез бутончетата за споделяне отдолу. Благодарим Ви!

Научете за преследването на Фалун Гонг от ККП (Китайската комунистическа партия)

Преследването на Фалун Гонг: Насилствено потискане на 100 милиона души

Настоящите събития в Китай предоставят ясен избор на длъжностните лица и гражданите в страната, както и на хората по цял свят: подкрепа или противопоставяне на преследването на Фалун Гонг. Историята ще запише избора на всеки човек.

Необходимо ли е да се осъди комунизма: Фотоархив на комунистическите зверства

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Осъдете комунизма, напишете заявление и Вие...