Цецка Цачева: Ползвам охрана и шофьор от НСО защото не съм като обикновените хора

Провалената кандидатка за президент сдобила се с евтин апартамент от “Артекс” Цецка Цачева, за която се доказа, че е и с фалшива диплома отново показа, че за членовете на групировката ГЕРБ няма невъзможни теми и почти всички от тятх са загубили връзка с реалността.

На слизане от луксозния си държавен Мерцедес през сградата, в която се намира луксозния ѝ апартамент, възмутен гражданин успя да заобиколи гавазите, които я пазаят (от какво точно не е ясно) и я попита дали не я е срам, че хората масово нямат какво да ядат, седят на студено и не могат да си позволят лекарства, а Цецка Цачева, която е абсолютно никаква вече в тази държа харчи десетки хиляди на месец от народната пара, за да си има личен шофьор и охрана.

Възмутената Цачева агресивно обясни на човека буквално следното:

“Не разбирам защо завиждате, че ми се полага шофьор и охрана, аз както знаете съм доказала, че не съм като обикновените граждани, а съм членка на ГЕРБ и съм направила много за България.

Полага ми се”

Човекът онемя от отговора тъй като нямаше както да каже на такава наглост и си тръгна.

Харизан Тръбичев, Фейсбук

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: https://www.informiran.net/

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме чрез бутончетата за споделяне отдолу. Благодарим Ви!

Научете за преследването на Фалун Гонг от ККП (Китайската комунистическа партия)

Преследването на Фалун Гонг: Насилствено потискане на 100 милиона души

Настоящите събития в Китай предоставят ясен избор на длъжностните лица и гражданите в страната, както и на хората по цял свят: подкрепа или противопоставяне на преследването на Фалун Гонг. Историята ще запише избора на всеки човек.

Необходимо ли е да се осъди комунизма: Фотоархив на комунистическите зверства

ДЕВЕТ КОМЕНТАРА ЗА КОМУНИСТИЧЕСКАТА ПАРТИЯ

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Осъдете комунизма, напишете заявление и Вие...