Любомир Кольовски: Не разбират ли премиерът и министрите му, че са престъпници?

любо4f3df85fea3d65379764198acb775d50bede43b6

Чудя се какво ли би си помислил премиерът Бойко, както и министрите му, ако научат, че в 119-то СУ “Акад. М. Арнаудов”, където учи и внукът ми Любомир Кольовски, а наесен ще е първокласничка внучката ми Галена Кольовска, че децата по инициатива на един второкласник(!) събират пари, за да помогнат в безводието на връстниците си от Перник?

Би било редно премиерът и некадърните му министри да потънат вдън земя от срам, че в началото на второто десетилетие на ХХI в. деца събират пари за деца, защото няма вода. Вода. Просто вода.

Не разбират ли премиерът и министрите му, че са престъпници? Или аз се заблуждавам, че това е така?

Автор: Любомир Кольовски

Фейсбук

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: http://onovini.eu/

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме чрез бутончетата за споделяне отдолу. Благодарим Ви!

Научете за преследването на Фалун Гонг от ККП (Китайската комунистическа партия)

Преследването на Фалун Гонг: Насилствено потискане на 100 милиона души

Настоящите събития в Китай предоставят ясен избор на длъжностните лица и гражданите в страната, както и на хората по цял свят: подкрепа или противопоставяне на преследването на Фалун Гонг. Историята ще запише избора на всеки човек.

Необходимо ли е да се осъди комунизма: Фотоархив на комунистическите зверства

ДЕВЕТ КОМЕНТАРА ЗА КОМУНИСТИЧЕСКАТА ПАРТИЯ

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Осъдете комунизма, напишете заявление и Вие...