🌿 Парад в Сидни възхвалява принципите на Фалун Дафа и осъжда преследването в Китай

На 10 октомври 2025 г. финансовият център на Сидни се преобрази от мирен и цветен парад, организиран от практикуващи Фалун Дафа. Събитието бе част от тридневната Австралийска конференция за споделяне на опит в духовната практика и предаде на обществото посланието за Истинност, Доброта и Търпение — принципи, които вдъхновяват и обединяват.

Практикуващи от различни етноси носеха транспаранти, демонстрираха упражненията и разкриваха истината за 26-годишното преследване на Фалун Дафа от Китайската комунистическа партия. Музиката на духовия оркестър „Тиен Гуо“ придаде на събитието допълнителна сила и хармония.

Много от присъстващите споделиха своите впечатления:

Някои чуха за Фалун Дафа за първи път и изразиха благодарност за мирното и силно послание. Един местен жител каза: „Да бъдеш добър човек е важно — това ще помогне на обществото.“

Събитието напомни, че съвестта, добротата и смелостта все още имат своето място в съвременния свят.

🕊️ Източник: Minghui.org – „Австралия: Хората възхваляват Фалун Дафа и осъждат преследването в Китай“ (12 октомври 2025 г.)