Дмитриев: Време е великите лидери и миротворци да победят, а подстрекателите на войната да се покаят

Източник: Автор: Епицентър | epicenter.bg

Великите лидери и миротворците трябва да победят, докато подстрекателите на война и измамниците трябва да се покаят. Това написа в социалните мрежи днес специалният представител на президента на Русия и ръководител на Руския фонд за преки инвестиции Кирил Дмитриев, предават ТАСС и "Фокус". "Днес е важен ден по пътя към мира.

Великите лидери, честният диалог, миротворците и целият свят трябва да победят. Подстрекателите на война и измамниците трябва да се покаят. Нека пътят към мира надделее", написа той в публикацията си във Facebook.

Дмитриев прикачи към публикацията снимка на руския президент Владимир Путин и президента на САЩ Доналд Тръмп, които се ръкуват по време на срещата в Анкъридж.

29.12.2025