Атанас Зафиров: Колкото по-рано отидем на избори, толкова по-добре

Източник: cross.bg

Всеки български гражданин има право да избира с какво да гласува - хартия или машина, смята Зафиров. „Не малка част от избирателите предпочитат машините. Ще участваме активно в дебата и ще вземем нашите решения.

Винаги, когато се взимат прибързани решения под диктат, винаги сме бъркали". Ако ще е машинно гласуване, не с тези машини, видяха се несъвършенствата и не бива да приличаме на островна държава, смята Зафиров.

„Промените обаче трябва да се обсъдят, не под натиск." Хората като си видят възнагражденията и заплатите след януари, ще видят, че оставката на правителството не е най-доброто, допълни Зафиров."Нашата политическа сила защитаваше и двата варианта на бюджета и настоявахме да бъде приет, защото много добре знаем какво чака България, ако влезем с удължителния бюджет през първата година в еврото".

бТВ, „Лице в лице"

20.12.2025