Убиецът от мола също е на 15 години, криминално проявен и опасен е

Полицията издирва извършителя и разпитва очевидци пред мола

Източник: flagman.bg

Убиецът на 15-годишното момче, което тази вечер почина, намушкано с нож в столичен мол на бул. "Стамболийски", е идентифициран. Според неофициални източници той е на същата възраст - 15 години.

Хлапето е с криминални прояви, съобщи Лупа.бг. Полицията в момента го издирва, тъй като младежа е избягал веднага след като е намушкал опонента си. Охраната на "Мол София" се е опитала да разтърве враждуващите хлапета, но не е успяла да предотврати най-лошото.

Веднага след като момчето било наръгано с нож, убиеца се отскубнал и тътрил да бяга. Случило се тази вечер е след спречкване между две компании около 20 ч. На сигнала за раненото дете за 4 минути се е отзовала Спешна помощ, но екипът е констатирал, че близките са закарали момчето в „Пирогов“.

В болницата то е постъпило в много тежко състояние и е настанено в детска противошокова зала.

20.10.2025