Актуално! Тома Биков като погребален агент на ГЕРБ. Убивали „Труд“. Да, убийство има. Даже не едно.

Депутатът от ГЕРБ Тома Биков се беше изкиприл като погребален агент по време на протеста пред Министерството на културата в защита на централата на партията и на вестник ”Труд”. И както се вижда от фотографията е избрал твърде подходящо облекло за политическия сезон. В петък ГЕРБ ще бъде изхвърлен от централата си в НДК, а пък самата партия е в пълна изолация в парламента. ГЕРБ просто си отива.

Но всичко това не попречи на Биков да бъде арогантен по адрес на служебни министри: Това вчера / за в. Труд"/  е плод преди всичко на глупост, но в нея има и серия от неправомерни действия. Тези хора - министрите на МВР и МК, Бойко Рашков и Велислав Минеков, никога повече не трябва да бъдат допускани до държавен пост, най-много домоуправители и то със съгласието на всички от жилищната сграда“, заяви Тома Биков на протеста.

Убийство има! На журналистиката по времето на ГЕРБ – наведен или мъртъв!

Убивали „Труд“. Да, убийство има. Даже не едно. Но не на това, дето днес му викат медии. В голямата си част и с някои изключения (които потвърждават правилото), те отдавна не мърдат.

Медиите и журналистите, който станаха слуги на властта на ГЕРБ и ДПС, убиха журналистиката.

Същите бяха съучастници в убийствата на фактите и истината.

Същите съучастваха в убийствата и заличаването на журналистите, които не пожелаха да се наведат.

Същите правят имитация на журналистика. Правят нещо, което изглежда като журналистика. Съдействат за подмяната и пренаписването на реалността. А някои от тях дори не си дават сметка в какво участват.

Тези убийства, освен извършители, имат и поръчители.

Вчерашният пърформанс на ГЕРБ и днешните им парламентарни изяви приличат на саморазобличение.

Иначе няма причина да защитаваш страстно някого, който не си е плащал наема към държавата.

Освен, ако години наред този някой не те защитавал страстно и прикривал от обществото, това което си му поръчвал да прикрива. Има ли смисъл да се обяснява защо това не е журналистика?

Мнение на журналиста Ани Цолова във фейсбук

Източник/ци: Тома Биков се е барнал като погребален агент на ГЕРБ. Актуално!

Убийство има! На журналистиката по времето на ГЕРБ – наведен или мъртъв! – Свободно слово