Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Да очакваме ли дипломатическа нота, че посланикът не е к.?

Аз съм сразена. Почетният консул можела и да пише, чак и отворени писма. За „отворените“ снимки обаче не се споменава. А понякога една снимка говори повече от 100 отворени писма.

Не знам какъв гьонсурат трябва да си, за да се обясняваш, че си много морална и държиш на семейните ценности, но случайно за пари си се снимала гола за мъжко списание?!? Поне за мен някак си двете неща не ми се връзват. Най-малкото не мога да си представя какво обяснява на децата си……

Но пък колко добре се вписва в арогантността, либерастията и пълната липса на срам сред управляващите. Все си мисля, че с конкурс ги избират там, след тежка лоботомия.

Image may contain: 1 person, text that says 'всичко за коронавируса спорт регионални 24 часа. bg новини мнения българздравет бизнес образование наука тенопогий модерен оптимизъм отворено писмо от виолета сечкова 17.01.2021 08:30 24 часа онлаин 96968 справочник оживление отличниците българ отворено писмо от една възмутена жена, майка съпруга до всички български майки съпруги настност до г-жа йорданка иванова, майка на две деца съпруга на христо иванов, председател на да, българия' пише ви виолета сечкова. За мен семейството най-голямата ценност. така съм възпитана. имам щастието радвам на три прекрасни деца техния любящ баща.'

Facebook

Да си довърша размишленията по повод отвореното писмо на отворената госпожа: Да очакваме ли някакви дипломатически постъпки и действия, евентуално да ни обявят война, защото ви мислим за….?!? Впрочем защо в някое корейско списание не публикуват „отворените“ снимки, ще ми е интересно колко се гордеят с консула си!

Елена Гунчева

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: ДА ОЧАКВАМЕ ЛИ ДИПЛОМАТИЧЕСКА НОТА, ЧЕ ПОСЛАНИКЪТ НЕ Е К.? – Свободно слово (svobodnoslovo.eu)

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!