Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Психиатър: Уаууууу - една леко изтръпнала женичка с колежански закопчано бело блузе ръси мозък

.
Цветеслава Гълъбова

Гледах една драма криминале по бтв синема и като свърши, превключих на бнт. И уаууууу - една леко изтръпнала женичка с колежански закопчано бело блузе ръси мозък.

Не че го има, но по навик го прави - ползва купешки думички като "тренд на заболеваемостта" и "популацията в София".

И моли всички да не плюят по лекарската гилдия. Чак уна лакрима ще отрони.

Абе, моме проста, да те светна - аз съм от тази гилдия и за мой срам те познавам лично /друг път ще разкажа при какви обстоятелства се запознахме/

. Та, що не видиш и осъзнаеш, че хората негодуват срещу системата, която вече 11 години вие методично съсипвате и съсипахте. И в Пловдив и Бургас не са просто логистични проблеми, а убийств

а. Убийства от некадърност, алчност, корупция и некадърност. А жоро любенов хептен по-изтръпнал.

Забрави да я пита какво става с онази смешна комисия за конституцията.

А втори декември, когато дейността й приключва, наближава.....ееееех, така ми се иска понякога да съм се изучила за журналистка и да имам възможността да ги питам разни неща. Ама, ей на - просто психиатър съм или прост психиатър - вече не знам. Само знам, че не търпя войнстващия примитивизъм и простотията. 

Психиатърът Цветеслава Гълъбова, Фейсбук

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: https://frognews.bg

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!