Атанас Атанасов: Румен Радев е №1 по рейтинг, Бойко - иди си с мир

Аз не съм гласувал за Румен Радев, но всичко, което той казва е истина, откакто са започнали протестите. И това се отразява върху неговия рейтинг. Рейтингът му беше тръгнал нагоре.... Вчера отново цифрите показват, че той е №1 и е с 30 % пред Бойко Борисов. Това заяви ген. Атанас Атанасов, съпредседател на "Демократична България" и лидер на ДСБ в ефира на БНТ. 

"Казвам откровено на Борисов, познавам го този човек: "Бойко, вземи си иди с мир по-навреме", каза той.

Да не слагаме каруцата пред коня, до изборите има много време", неочаквано заяви Атанасов.

"Ние в "Демократична България"  ще се борим да управляваме и се готвим много сериозно", категоричен беше той.

"Поставянето в услуга на чужда държава е престъпление против републиката. В статия на "Шпигел" директно се вади информация, че Борисов, Цацаров и не знам кои други са поели ангажимент пред турските власти да обслужват техните интереси. Това е тежък скандал и трябва за него да има разследване", каза Атанасов.

Той заяви, че изданието е проправителствено и съгласува материалите си с германския кабинет.  

"Тази публикация в "Шпигел", с тази тежка информация... Това означава ли, че Меркел оттегля подкрепата си за Бойко Борисов. Аз казвам "Да". Това е основното, което излиза от тази публикация", каза още Атанасов.

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: https://faktor.bg/

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме чрез бутончетата за споделяне отдолу. Благодарим Ви!

Научете за преследването на Фалун Гонг от ККП (Китайската комунистическа партия)

Преследването на Фалун Гонг: Насилствено потискане на 100 милиона души

Настоящите събития в Китай предоставят ясен избор на длъжностните лица и гражданите в страната, както и на хората по цял свят: подкрепа или противопоставяне на преследването на Фалун Гонг. Историята ще запише избора на всеки човек.

Необходимо ли е да се осъди комунизма: Фотоархив на комунистическите зверства

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Осъдете комунизма, напишете заявление и Вие...