Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Комунистът Борисов - първият премиер в историята на България използвал газ срещу протестиращи

.

Бойко Борисов - един от най-младите комунисти в България (член на БКП още на 18-годишна възраст), комсомолски секретар и член на БКП, майор от УБО, отгледан от полковник от МВР, напуснал системата на МВР в зората на 90-те години, за да остане партиец

Искате бъдеще?Осъдете комунизма

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Бойко Борисов влезе в историята като първия премиер на България, използвал сълзотворен газ и толкова груба сила срещу народа си по време на протести и то сравнително мирни на фона на тези в Гърция, Франция, Германия и други западни демокрации.

Това е факт и в момента предизвиква вълна, както на недоволство, така и на недоумение сред обществото. Мисли ли, Борисов, че тази агресия спрямо собствения му народ ще бъде простена? 

"Но на какво още е способен премиерът, за да опази властта си и очевидните зависимости с ДПС?", се питат в Триъгълника на властта. 

Вижте какво пише Карбовски.

"Газ срещу протестиращите!

Долу правителството!

Долу тирана!

Досега никой не е ползвал газ на демонстрации у нас!

Пирогов да се готви.

Озлобявате озлобените, точно вие, които ми говорите за език на омразата!

Борисов в Топ 80 на най-богатите в света? Как ще харчат гепените милиарди - това им е проблем

Той е член на Българската комунистическа партия

Истината за дядото на Бойко –„убийството” на 9.IX.1944 опровергано от очевидец

Бил ли e комунист Бойко Борисов, или семейството му е било репресирано? Разкрития и снимки в Narod.bg

Бойко Борисов е бил агент на ДС (ДОКУМЕНТИ)

Бойко Борисов и досието „Буда” – СИК, ТИМ и „Държавна сигурност”

Цветанов: Борисов ме накара навремето да арестуваме всички босове, за да ги изнудва за пари

Цветанов: Борисов лично ме караше да събирам рекета от групировките

Видеоклип от спалнята на Борисов: На гости у Баце

USA топ журналистът Джеф Стайн кратко и ясно: Бойко Борисов е мафиот. Страх ме е да дойда в България

Божков: Помни ли Бойко затвора в Чехия през 1993 г... И кой му прати адвокат да го измъкне...

Васил Костов: Бойко Борисов пренасяше каптагон за Турция

Офицер от МВР: При акция срещу контрабанда Бойко Борисов се криеше под ТИР, измъкнахме го и го арестувахме!

Георги Милков спаси от боклука списание с интервю на Бенатова с Борисов за СИК, Пашата и Васил Илиев. Борисов "Доколкото ме познавате, аз мога да бъда само в центъра"

Среден 3.43 с толкова е завършил Борисов за пожарникар

Ако не одобрявате един от най-младите комунисти в България Бойко, значи не одобрявате комунизма! Защо тогава още не сте го осъдили?

Тодор Живков: Всичко, което ви говорихме за социализма, все едно църният дявол ви го е казвал!

Осъдете комунизма и ВИЕ

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: https://frognews.bg/

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!