Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Цветанов: Борисов ме накара навремето да арестуваме всички босове, за да ги изнудва за пари

Бойко Борисов - един от най-младите комунисти в България (член на БКП още на 18-годишна възраст), комсомолски секретар и член на БКП, майор от УБО, отгледан от полковник от МВР, напуснал системата на МВР в зората на 90-те години, за да остане партиец

USA топ журналистът Джеф Стайн кратко и ясно: Бойко Борисов е мафиот. Страх ме е да дойда в България

Цветан Цветанов хвърли нова бомба по повод миналото си в Герб и близкото си сътрудничество с Бойко Борисов, ето какво разкри Цветанов за миналото си като вътрешен министър на България:

“Когато станах министър на МВР, трябваше по нареждане и списък даден ми лично от Бойко Борисов да арестувам всички силови босове на групировки в България. Целта не беше да направим нещо за страната, Борисов изобщо нямаше такива намерения, той просто искаше да вземем пари от тях, ставаше въпрос за стотици милиони левове. 

Спомням си, как му се носеха чантите лично в Бояна, а после тези чанти потъваха някъде, не знам къде Борисов винаги прибираше парите, като твърдеше, че ще се ползват за партийни дела. 

В последствие ние в МВР трябваше да направим така, че тези хора да не получават присъди, но за това Борисов явно си има хора и в съда и прокуратурата. Все още си спомням как се обясняваше пред медиите, как той ги хващал, а прокуратурата и съда ги пускали, но тези които бяхме в нещата знаем кои се пускаха и защо. Бяха си платили на Борисов и вече не му трябваха за нищо”

Цветанов: Борисов лично ме караше да събирам рекета от групировките

Видеоклип от спалнята на Борисов: На гости у Баце

Борисов в Топ 80 на най-богатите в света? Как ще харчат гепените милиарди - това им е проблем

Божков: Помни ли Бойко затвора в Чехия през 1993 г... И кой му прати адвокат да го измъкне...

Васил Костов: Бойко Борисов пренасяше каптагон за Турция

Офицер от МВР: При акция срещу контрабанда Бойко Борисов се криеше под ТИР, измъкнахме го и го арестувахме!

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: https://www.dailystandart.com/

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!