Следвайте "Буднаера" в Телеграм

ММА боец заплаши протестиращите срещу комуниста Мутрашенко и корупцията: Диваци, тюфлеци, платени. Ще организирам движение, което да върне реда... на комунизма? ОЧИТЕ НА ВЪЗТОРЖЕНИЯ ГЕРБАДЖИЙСКИ НАРОД- ПРАЗНИ И ОПУЛЕНИ!

USA топ журналистът Джеф Стайн кратко и ясно: Бойко Борисов е мафиот. Страх ме е да дойда в България


ММА боец готов да даде живота си за Бойко Методиев Борисов един от най-младите комунисти в България станал член на БКП още на 18-годишна възраст. Отгледалият го Методи Борисов е с чин майор от ДС. Борисов напуска пожарната която е част от системата на МВР защото отказва да се съобрази с новия приет закон за деполитизиране на силовите министерства. Борисов е активист на митингите на БКП, после БСП като не пропуска нито един от тях. Борисов още не си е върнал партийния червен билет. Тоест Борисов никога не е подавал заявление за напускане на БСП

Борисов в Топ 80 на най-богатите в света? Как ще харчат гепените милиарди - това им е проблем

Истината за дядото на Бойко –„убийството” на 9.IX.1944 опровергано от очевидец

Бойко Борисов е бил агент на ДС (ДОКУМЕНТИ)

Бойко Борисов и досието „Буда” – СИК, ТИМ и „Държавна сигурност”

Видеоклип от спалнята на Борисов: На гости у Баце

Божков: Помни ли Бойко затвора в Чехия през 1993 г... И кой му прати адвокат да го измъкне...

Васил Костов: Бойко Борисов пренасяше каптагон за Турция

Офицер от МВР: При акция срещу контрабанда Бойко Борисов се криеше под ТИР, измъкнахме го и го арестувахме!

Среден 3.43 с толкова е завършил Борисов за пожарникар

Ако не одобрявате един от най-младите комунисти в България Бойко, значи не одобрявате комунизма! Защо тогава не го осъдите?

Тодор Живков: Всичко, което ви говорихме за социализма, все едно църният дявол ви го е казвал!

Осъдете комунизма и ВИЕ

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Станислав Недков-Стъки написа гневен пост във фейсбук, в който заявява, че ако МВР не влезе в задълженията си и не премахне незаконните палаткови лагери в София ще организира движение, което да върне реда в столицата ни и да осигури спокойствието на българските граждани

Недков е състезател по смесени бойни изкуства. Президент e на Българската федерация по ММА от началото на 2014 година, пише "Дунав Мост".

Ето какво написа преди минути Стъки в социалните мрежи:

"ДА ОСКВЕРНИШ ГЕРБА И ДА ПРЕТЕНДИРАШ ЗА МОРАЛ!

Държавата и МВР са абдикирали от задълженията си!!!

Днес всеки може да отиде пред която сграда си хареса и да започне да хвърля яйца, домати, пилешки бутчета и каквото още пожелае.

Всеки може на всяко кръстовище или централен булевард, да опъне палатка или хавлия да се попече, ако реши примерно, че морето му е далече. И ако случайно някоя майка направи грешка да вози децата си по същия булевард, да и натрошат колата, защото е провокатор. Навсякъде по света, когато се прави опит за преврат, първо се атакуват държавната телевизия и радио.

Това, което се случва в държавата ни тия дни е абсурдно! Бяха осквернени сградите на Народното събрание, МВР, БНТ, КПКОНПИ и др.

Крайно време е институциите в страната, да започнат да изпълняват задълженията си, и да не допускат няколко тюфлека, наричащи се БОЕЦ и Платеното трио, всеки ден да оскверняват държавни институции и министерства!

Не съм член на никоя партия и нямам против протестите, стига те да са мирни и цивилизовани. В момента те не са, затова призовавам държавата да вземе мерки до няколко дни и да озапти тия диваци!

В противен случай аз ще организирам движение, което да върне реда в столицата ни и да осигури спокойствието на българските граждани!".

ОЧИТЕ НА ВЪЗТОРЖЕНИЯ ГЕРБАДЖИЙСКИ НАРОД- ПРАЗНИ И ОПУЛЕНИ!

НИКОЛАЙ РИЗОВ

Някакъв си гербаджийски дебил си позволил да публикува на моята стена следната гнусотия:

„Не петни имената на най великите българи
ЛЕВСКИ И БОТЕВ! Като се махне Борисов кой ще дойде ? Червените хмери? Опазила ни природата от такива !“

Първо:
Не са „хмери“ – а „кхмери“,миризливо гербаджийско лайно!
Откъде ви подбира все такива малоумници тъпата комунистическа Мутра – по свой образ и подобие!

Второ:
Когато аз основавах СДС-Благоевград,
Мутрата Бойко Борисов основаваше
Мутренските Групировки!

И после търкаше ушенцата на любимия
Пръв партиен и държавен ръководител-
другаря Тодор Живков!

И го славеше по всякакъв начин!

Трето:
Когато Мутрата дойде на власт 2009г.,написах текст-
„Аз се срамувам от Вас,Господин Министър-председател!“

И – когато споменах факта,че моят баща Методи Ризов е лежал от 1948 – до 1957 година в комунистическите концлагери-
напълно невинен-
и напълно оправдан от същата тая комунистическа власт-
разбира се с цената на един разбит живот-
и всичко останало-
което ти,гербаджийско леке,
дори не може да си представиш-
та някакъв друг дебил гербаджийски написа следната мръсотия:
„Малко е лежал в затвора баща ти!“

Само и само да славим до небесата комунистическата-
а сега американска подлога-
Бойко Борисов-
превърнал се в символ на корупцията,рекета,бруталността и слагачеството на едно жалко комплексирано нищожество-
кръстоска от квартален бандит-
и примат от тропическите гори на Нова Гвинея!

„Това ми харесва. Харесва ми, че народът на моята страна има такива празни и опулени очи. Това ми вдъхва чувство на законна гордост.
………………………………………………
За сметка на това какви очи има моят народ! Те са постоянно опулени, но в тях няма никакво напрежение. Пълна липса на всякакъв смисъл, но затова пък каква мощ! (Каква духовна мощ!) Тези очи няма да те продадат. Нищо няма да продадат и нищо няма да купят. Каквото и да стане със страната ми. В дни на съмнения, в дни на тягостни размисли, в усилните времена на всякакви изпитания и бедствия — тези очи няма да премигнат. Все им е едно.
Харесва ми моят народ. Щастлив съм, че се родих и възмъжах под погледите на тези очи.“
(„Москва – Петушки“ – Венедикт Ерофеев)

Какви очи има моят гербаджийски народ!

Те са постоянно опулени-
пълна липса на всякакъв смисъл,
но затова пък какво възхищение,благоговение,
и рабска покорност и преклонение пред
Тъпоумния им Вожд-
ПРЕСТЪПНАТА МУТРА БОЙКО БОРИСОВ-
тяхна естествена еманация!

НИКОЛАЙ РИЗОВ

За комуниста бизнесмен, бизнесът значи далавера или по точно лъжа и кражба

Вярно ли е, че ако изкъпете 5 гербаджии, ще излязат поне 6 „чисти“ комунисти?

Осъдете комунизма и ВИЕ

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Още ли се питате кой управлява и днес България

75% от ръководителите на "дясно"-комунистическата ГЕРБКП са бивши леви комунисти – начело с лидера си

Комунистите в ГЕРБ са повече от БСП! Бойко уж се отказва от партията-майка едва през 1995-а: Разследване на Narod.bg

Хитрите деца на Лукавия: Един от най-младите някога членове на БКП, израснал в семейство на комунисти – По наглост и лъжа е първи в ЕС!

Сачева: ГЕРБ не е дясна партия! България стана полицейска държава... средата е убийствена... 20 г. се занимавали с рекет – ПОДКРЕПЯМ ГИ

Мирише на Комунизъм, прилича на Комунизъм, звучи като Комунизъм... ами хора, ние си живеем в Комунизъм, бе!

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: https://petel.bg/

https://svobodnoslovo.eu/

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!