Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Собственичката на ”Биберон”: Прокуратурата лъже! Моят детски център провериха, а не кафе-аператив

.
Пламена Тончева

”Моят център провериха! И го твърдя най-отговорно! Защо лъжат???”, това написа във Фейсбук собственичката на детски център Биберон в Силистра Пламена Тончева.

От думите й става ясно, че детският й център, в който е инвестирала спестяванията си е обект на постоянни ежемесечни проверки.

Ето какво пише още тя:

Не ме е страх! И повече няма да мълча! Искам да знам:

Кой нареди полицейската операция в моя детски център ?

Кой позволи този полицейски произвол и защо точно при мен се търсеха големи складове, пълни с акцизни стоки ?

Защо полицейски инспектори си позволяват да притискат и заплашват едно 18 годишно момиче /моя служителка ?

Кой нареди на инспектори от Инспекция по труда Силистра да се държат грубо и да ми правят проверки всеки месец ?

На кого толкова пречи моя малък детски център, където съм инвестирала повече от 20 000 лв ?

Как това правителство ми помогна в кризата с COVID 19 и как по принцип помага на малкия бизнес ?

НЕ МИ ГОВОРЕТЕ ГЛУПОСТИ ОТ РОДА НА МЕРКИ 60/40 или 80/20, абсолютно неприложими за нашия сектор.  Къде да подам жалба, за да потърся правата си?

Стига толкова! Наистина е време да си ходите! Оставка!

Припомняме, че днес от прокуратурата излязоха със съобщение, че не ставало въпрос за детския център "Биберон", а за кафе-аператив.

Това е истината - обиск имаше и то точно в детски център!

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: https://frognews.bg/

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!