Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Блъскането на брега, което вчера се случи в подножието на летния сарай, показва нивото на дъното

Блъскането на брега, което вчера се случи в подножието на летния сарай, показва нивото на дъното. Но не очаквам „новото НСО“ да е различно, ако управляващите сили останат същите.
И понеже отдавна коментирам подозренията си, че Доган е превърнат в мюре, нарицателно, бушон (!!!) и удобна мишена, мисля, че тези, които ще опитат да яхнат иначе смисленото показно от вчера, не са задължително „от добрите“.
Доган е официален собственик на неща, които бъркат в очите. Сложен е да концентрира внимание и да гърми. Както се прави с незначителните хора. Междувременно стана ясно, че трябва да се избира нов председател на ДПС. Даже според устава на партията, това вече трябва да се е случило. Аз мисля, че новият председател ще се казва Делян Пеевски. Да видим.

А докато се ядосваме и гледаме в едната посока (съвсем обосновано), тихомълком за обществото минава един прокурорски чадър над един личен асансьор. Ако човекът с асансьора ще е коалиционен партньор на наследника на Доган, добре ли е?

Миролюба Бенатова

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!