Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ще се върна в България, когато цялата пасмина отиде в затвора: Рекетираният бизнесмен Илия Златанов

.
Илия Златанов Източник: ЕК

Аз ще се върна в България, когато тази организирана престъпна група е вкарана в затвора.

Това каза рекетираният бизнесменът Илия Златанов от филма „Осемте джуджета“ в „Честно казано“ по Евроком.

Боря се да се достигне ситуация, при която да не останат моите и вашите внучки да работят на Околовръстното. На тази географска ширина, където липсва държава. Аз съм на такива години, че ме заплашиха с изчезване. Юридически аз съм собственик. Но те окупираха всичко.  Разбрах, че и други хора са ги карали в докторски кабинети да подписват.

Уплаших се тогава. Имам три внучки и живея заради тях. Цялата пасмина-шеф на МВР, главен прокурор. Гардове на „Делта гард“ обгазиха мирно протестиращи хора и не последва нищо. Пеевски остана настрана от тази работа.

Целят бизнес остана в Петров, за да може да си пере парите от бизнеса. Арабаджиеви, Баневи… ги затварят и ги унищожават психически и физически. После-сори, грешка.

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: https://frognews.bg/

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!