Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Хамбург: Водеща на ТВ шоу възхитена от Shen Yun

Sarah Matheson, Deni Romanova, Ling Gao - Epoch Times

ХАМБУРГ (Германия) – След своите четири успешни представления в Берлин Китайският спектакъл (ShenYun) вдигна завеси в Хамбург в понеделник в Театъра на пристанището, така разположен, че до него може да се стигне само с водно такси. Известната водеща на телевизионното шоу "Tagesschau" в Германия, Дагмар Бергхоф, сподели щастливо след представлението: „Шоуто ми хареса много, особено изгледите. Имаше толкова прелестни костюми, имаше така чудесни декори!..Много ми харесаха танците; те бяха енергични, това ми допадна най-вече. Хареса ми също така и малкото момиченце, о-о тя бе така прекрасна! Цялото шоу е великолепно!” 

ХАМБУРГ (Германия) – След своите четири успешни представления в Берлин Китайският спектакъл (Shen Yun) вдигна завеси в Хамбург в понеделник в Театъра на пристанището, така разположен, че до него може да се стигне само с водно такси.

Дагмар Бергхоф

Дагмар Бергхоф, известна водеща на телевизионното шоу "Tagesschau" в Германия след представлението на Shen Yun в Хамбург. Март 2008 г. (Matthias Kehrein/Epoch Times)

Дизайнерката Татяна Динер

Дизайнерката Татяна Динер каза, че е получила вдъхновение за своите дизайни от представлението на Shen Yun (Китайския спектакъл) в Хамбург. Март 2008 г. (Jasper Fakkert/Epoch Times)

Морският капитан Стефан Михаели

Морският капитан Стефан Михаели и приятелката му Сара на представлението на Китайския спектакъл. Март 2008 г. (Deni Romanova/Epoch Times)

Фоайето на Театъра на пристанището в Хамбург

Фоайето на Театъра на пристанището в Хамбург (Theater in the Harbor ) преди представлението на Shen Yun (Китайския спектакъл). Март 2008 г. (Matthias Kehrein/Epoch Times)

Известната водеща на телевизионното шоу "Tagesschau" в Германия, Дагмар Бергхоф, сподели щастливо след представлението: „Шоуто ми хареса много, особено изгледите. Имаше толкова прелестни костюми, имаше така чудесни декори!..Много ми харесаха танците; те бяха енергични, това ми допадна най-вече. Хареса ми също така и малкото момиченце, о-о тя бе така прекрасна! Цялото шоу е великолепно!” 

Сред посетителите бе и модната дизайнерка Татяна Динер, която каза, че е дошла със специална задача:

„Дойдох заради красивите костюми и за да получа вдъхновение от китайската култура. Намирам шоуто за вълнуващо, с много богата култура и красиви танци. Костюмите са от голям интерес за мен поради моята професия. Получих вдъхновение.”

Относно засегнатите в шоуто нарушения с човешките права от китайския комунистически режим, Татяна отбеляза:

„Смятам това за нередно. Аз съм от [бившия] Съветски съюз и съм запозната с тази [комунистическа] система.”     

Морският капитан Стефан Михаели и приятелката му Сара също бяха възхитени от представлението на Китайския спектакъл: „Намирам шоуто за чудесно, колоритно и много интересно. Наистина съм доволен, че Сара научи нещо за китайската култура, тъй като тя наистина не знаеше много за нея…Аз обичам да научавам китайски легенди…Това шоу е различно от другите, които съм гледал. Мисля, че трябва да почета повече за тези неща.”

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!