Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Борисов не спира със шегите “Имам вродено чувство за скромност, за справедливост”, “Получихте рядък шанс да ви управлявам”, “няма кой по-добре да се справи” (тулупи, негодници, мисирки...?)

Georg Georgiev:
Бойко Борисов - комунист, майор от УБО, и син на полковник от МВР или на който и да било.

Ексклузивно! Бойко Борисов е бил агент на ДС (ДОКУМЕНТИ)

Как призракът на комунизма управлява нашия свят: Глава 1: СТРАТЕГИИТЕ НА ДЯВОЛА ЗА УНИЩОЖАВАНЕ НА ЧОВЕЧЕСТВОТО

75% от ръководителите на "дясно"-комунистическата бкп-ГЕРБ са бивши леви комунисти – начело с лидера си

Автор: OFFNews.bg

"Имам вродено чувство за скромност, за справедливост", заяви премиерът Бойко Борисов.

Думите му бяха в отговор на въпрос дали ген. Мутафчийски трябва да носи отговорност за думите си "Яко ще измрат", тъй като в Австрия може да бъдат съдени политици всяващи паника, включителни “приятелят на Борисов” - австрийския канцлер Себастиан Курц.

Борисов с половин уста се разграничи от думите си преди три дни, когато каза: “Получихте рядък шанс да ви управлявам”.

"В България няма добро ненаказано. Почваме да тачим българите, когато ги убият, обесят. Д-р Мутафчийски, е направил стотици и хиляди операции. Маса народ е спасил. Няма да се учудя, ако ни осъдят за това. Аз много го уважавам като доктор. Ми осъдете ни. Имам вродено чувство за скромност, за справедливост. Не знам дали премиера на Австрия Курц ще го осъдят. Няма лидер в света, който да не е всял страх и да не е казал "Ще умрат хора“, каза Борисов. Той добави, че такива изказвания не е имало вероятно само в Северна Корея. 

Единственият, който е подкрепял премиера през през цялото време е доцент Мангъров. “Мангъров вика - смело напред. Няма да говоря повече, да не го почнете и него", каза Борисов. Доктора (Мутафчийски) си свърши работата и продължава да я върши. “Направихме много, сега искаме да направим още. Още малко сме ви нужни, няма кой по-добре да се справи”, заяви още премиерът.

Източник: OFFNews.bg 

Борисов: Получихте рядък шанс да ви управлявам! (тулупи, негодници, мисирки...?)

Комунистите в ГЕРБ са повече от БСП! Бойко уж се отказва от партията-майка едва през 1995-а: Разследване на Narod.bg

Вярно ли е, че ако изкъпете 5 гербаджии, ще излязат поне 6 „чисти“ комунисти?

Хитрите деца на Лукавия: Един от най-младите някога членове на БКП, израснал в семейство на комунисти – По наглост и лъжа е първи в ЕС!

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

"Aз cъм щacтлив oт упрaвлeниeтo нa Бoйкo и нямa дa приcъcтвaм нa прoтecтa! Пишa фaлшиви фaктури пo ДДC и cи прaвя пo 2 бoнa нa дeн!"

Тодор Живков: Всичко, което ви говорихме за социализма, все едно църният дявол ви го е казвал!

Борисов: Получихте рядък шанс да ви управлявам! (тулупи, негодници, мисирки...?)

Източник/ци: http://glasove.com/

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!