Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Скъпи тиранино, колко мислиш че ще те изтърпи тоя народ?

Задавате ли си въпроса как живеят тия хора.. колко болни от друго освен от вируса има, колко пенсионери остават гладни заради вас, колко деца заспиват вечер гладни.. ?

Мисля…мисля и не мога да го измисля….аз съм една от тия дето работят в чужбина, една от многото… Тук в Норвегия чак такива строги мерки за вируса няма, хората уплашени,но продължават да живеят. Държавата плаща, плаща наеми, разходи, консумативи. Всеки ден гледам новините, нашата мила родина пак прецака българския роб. Скъпи тирани от министерството, колко мислите че ще ви изтърпи тоя народ ? Затворихте ги като хамстерчета, не им давате никакъв доход, удължавате карантината. В същото време ви се отпускат милиарди за борба с вируса, купихте ли оборудване за болниците ? Помогнахте ли на болните, бедните, пенсионерите ? Раздадохте ли поне по една безплатна маска ?

Задавате ли си въпроса как живеят тия хора.. колко болни от друго освен от вируса има, колко пенсионери остават гладни заради вас, колко деца заспиват вечер гладни.. ? Ама защо да мислите за хората, нали вие вечер се прибирате в лъскавите си имоти купени с потта на уж нищо неподозиращия българин, сядате на голямата си маса, хладилника ви пълен. Защо да мислите за народа си !!! Но знаете ли какво господа управляващи, българския народ е минал през ада и пак е оцелял, и сега ще оцелее… А после господа управляващи се молете, защото всички ще се изправим срещу вас и вие ще си платите скъпо за всичко това което причинявате на тоя изстрадал народ … Идва вашият ред !!!! Срам ме е от вас !!!!

Най-важното за оцеляване от ККП-вируса (Ухан)

Източник/ци: https://thesofiatimes.com/

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!