Плевнелиев: За мен Левски е бил руски агент, аз харесвам Кенеди много повече от него

Плевнелиев Кенеди

Президентът-лустратор лъсна като комунист

Антон Тодоров: Политическият мошеник Плевнелиев ... Излъга всички, че не е членувал в БКП

Тома Харизанов

Мразеният от почти цяла България бивш президент и евроатлантически слуга Росен Плевнелиев не пропусна да се подмаже на господарите си от САЩ и НАТО дори в деня, в който отбелязваме обесването на апостола на Свободата Васил Левски.

Рано сутринта днес, човекът, който собствената му бивша жена наричаше “мухльо”, написа странен статус в социалната мрежа, който по – късно изтри.

Статуса гласеше точно следното:

“Не разбирам какво се превъзнасят по някакви минали герои, които на 100% са били агенти на Русия.

Правейки това, ние спъваме нашето евроатлантичско бъдеще.

Аз например много повече харесвам Джон Кенеди, тъй като той е направил много повече за демокрацията от някакъв си Левски.

Неговата смърт защо не я почитаме?”

Тома Харизанов

Президентът клоун

Дисидентката Велислава Дърева за скандала с държавния глава и митинга на 10 ноември: Плевнелиев е дребен мошеник и лъжец. Срам ме е, че е президент! Никога не е имало такъв митинг.

ПИК: Лъсна лъжата на Плевнелиев за 10 ноември! Вижте как и защо президентът си е измислил, че е митингувал с два плаката! Идеята му дошла от снимка в "24 часа"!

Президентът-лустратор лъсна като комунист

Антон Тодоров: Политическият мошеник Плевнелиев няма да довърши мандата си! Как не го е срам?! Излъга всички, че не е членувал в БКП

Пътят на демокрацията: Бащата на Росен Плевнелиев – висш функционер на БКП!

Антон Тодоров: Плевнелиев е част от комунистическата номенклатура

Разделението "ляво" и "дясно" е без значение. Част 1: Росен Плевненлиев

Чугунените комунисти Плевнелиев и Близнашки през 1987 г.

БОМБА! Плевнелиев е съсипвал човешки съдби, според нова книга

75% от ръководителите на дясно-комунистическата бкп-ГЕРБ са бивши леви комунисти – начело с лидера си

Хитрите деца на Лукавия: Един от най-младите някога членове на БКП, израснал в семейство на комунисти – По наглост и лъжа е първи в ЕС!

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: https://www.informiran.net/

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме чрез бутончетата за споделяне отдолу. Благодарим Ви!

Научете за преследването на Фалун Гонг от ККП (Китайската комунистическа партия)

Преследването на Фалун Гонг: Насилствено потискане на 100 милиона души

Настоящите събития в Китай предоставят ясен избор на длъжностните лица и гражданите в страната, както и на хората по цял свят: подкрепа или противопоставяне на преследването на Фалун Гонг. Историята ще запише избора на всеки човек.

Необходимо ли е да се осъди комунизма: Фотоархив на комунистическите зверства

ДЕВЕТ КОМЕНТАРА ЗА КОМУНИСТИЧЕСКАТА ПАРТИЯ

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Осъдете комунизма, напишете заявление и Вие...