Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Плевнелиев: За мен Левски е бил руски агент, аз харесвам Кенеди много повече от него

Плевнелиев Кенеди

Президентът-лустратор лъсна като комунист

Антон Тодоров: Политическият мошеник Плевнелиев ... Излъга всички, че не е членувал в БКП

Тома Харизанов

Мразеният от почти цяла България бивш президент и евроатлантически слуга Росен Плевнелиев не пропусна да се подмаже на господарите си от САЩ и НАТО дори в деня, в който отбелязваме обесването на апостола на Свободата Васил Левски.

Рано сутринта днес, човекът, който собствената му бивша жена наричаше “мухльо”, написа странен статус в социалната мрежа, който по – късно изтри.

Статуса гласеше точно следното:

“Не разбирам какво се превъзнасят по някакви минали герои, които на 100% са били агенти на Русия.

Правейки това, ние спъваме нашето евроатлантичско бъдеще.

Аз например много повече харесвам Джон Кенеди, тъй като той е направил много повече за демокрацията от някакъв си Левски.

Неговата смърт защо не я почитаме?”

Тома Харизанов

Президентът клоун

Дисидентката Велислава Дърева за скандала с държавния глава и митинга на 10 ноември: Плевнелиев е дребен мошеник и лъжец. Срам ме е, че е президент! Никога не е имало такъв митинг.

ПИК: Лъсна лъжата на Плевнелиев за 10 ноември! Вижте как и защо президентът си е измислил, че е митингувал с два плаката! Идеята му дошла от снимка в "24 часа"!

Президентът-лустратор лъсна като комунист

Антон Тодоров: Политическият мошеник Плевнелиев няма да довърши мандата си! Как не го е срам?! Излъга всички, че не е членувал в БКП

Пътят на демокрацията: Бащата на Росен Плевнелиев – висш функционер на БКП!

Антон Тодоров: Плевнелиев е част от комунистическата номенклатура

Разделението "ляво" и "дясно" е без значение. Част 1: Росен Плевненлиев

Чугунените комунисти Плевнелиев и Близнашки през 1987 г.

БОМБА! Плевнелиев е съсипвал човешки съдби, според нова книга

75% от ръководителите на дясно-комунистическата бкп-ГЕРБ са бивши леви комунисти – начело с лидера си

Хитрите деца на Лукавия: Един от най-младите някога членове на БКП, израснал в семейство на комунисти – По наглост и лъжа е първи в ЕС!

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: https://www.informiran.net/

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!