Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Цветанов: Знам кой стои зад „Апартаментгейт“ - хора от близкото обкръжение около премиера (ВИДЕО)

"Имам отговор на въпроса кой стои зад „Апартаментгейт“ - близкото обкръжение около премиера. Хора, които смятаха, че партията е даденост и могат спокойно да заемат позицията ми", обяви председателят на Евро-атлантическия център за сигурност Цветан Цветанов в предаването „Денят с Веселин Дремеджиев“ по TV+ и TV1. 

Знам как се е случило всичко“, заяви той и допълни, че атаката срещу него е благодарение на добре режисиран сценарий. 

Цветанов каза още, че е преживял случилото се и от дистанцията на времето решението да се оттегли от ГЕРБ е било правилно. Той сподели, че всички проверки са приключили. "Винаги съм се ръководил от Закона", каза още бившият втори в ГЕРБ. 

Много са тези, които успяха да създадат усещане в премиера, че съм човек, който търси съревнование с него - за лидерството или за министър-председателски пост. Това никога не е било на дневен ред“, коментира Цветан Цветанов. 

Той посочи, че се е чул за последно с Бойко Борисов преди около месец за предстоящия форум на ЕАЦС „Три морета“. 

Във финалната част на съвместната ни работа се оказа, че не съм познавал Борисов“, сподели още Цветан Цветанов.

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: http://epicenter.bg/a

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!