Комунистически номера: Бойко прати МВР на баба Стойна, която показа скъсаните си обувки на протеста

ПОЛИЦИЯ РЕСПЕКТИРА БАБА СТОЙНА, ОПЪЛЧИЛА СЕ НА БОЙКО БОРИСОВ https://svobodnoslovo.eu/

Georg Georgiev:
1. Бойко Борисов - комунист, майор от УБО, и син на полковник от МВР.

Най-вероятно не Черепа, и дори не Перник, ще свалят Бойко Борисов.

Ще го направи една 73 годишна жена, която изля болката на сърцето си на протеста преди 2 дни.

И…

Се озова в МВР за разпит и “респектиране”.

Да припомним какво каза тя на протеста:

“Една стара жена, около 75 годишна, от протеста се провикна :”БОЙКООООО, ЗАЩО МРАЗИШ НАРОДА СИ ?

Защо прогони младите, да робуват в чужбина , вместо да работят за България ?

До 89 година бях високопродуктивна, награждаваха ме с екскурзии, а сега съм подлога, спях на плочите в ресторантите за 150 лева заплата,

без осигуровки, аз робинята , а сега със 119 лева, не мога да си купя лекарствата, храната…..

Продаде водата, тока, която беше оная фирма – не и помня името.

Вижте, с какви скъсани галоши ходя ! Вижте ! Как не се наяде , не се накраде Бойкооооо ?

Не ще Бойко пенсионери, не ще деца. Какво иска? Курви. Курви иска. Има пари, има и курви…

Кажи, Бойко, кога ще се наядеш, да остане нещо и за нас…

Остави малко и на хората ! “…….

Продължението от вчера:
“Ден след като репортаж на Българската свободна телевизия от антиправителствения протест на 29 януари, показващ мъката на една обикновена, но голяма в смелостта си българка – баба Стойна, на 73 години, обиколи интернет, полицаи са я издирили и посетили в дома за стари хора, където тя живее.
И не за да й помогнат в мизерния й живот, а за да й търсят обяснение за думите и.
Това, на актуалния в момента език се нарича профилактиране с въздигане до респектиране. Вижте какво разказа пред нашата камера репресираната жена.”

Koi685iwWm8

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: https://www.informiran.net/

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме чрез бутончетата за споделяне отдолу. Благодарим Ви!

Научете за преследването на Фалун Гонг от ККП (Китайската комунистическа партия)

Преследването на Фалун Гонг: Насилствено потискане на 100 милиона души

Настоящите събития в Китай предоставят ясен избор на длъжностните лица и гражданите в страната, както и на хората по цял свят: подкрепа или противопоставяне на преследването на Фалун Гонг. Историята ще запише избора на всеки човек.

Необходимо ли е да се осъди комунизма: Фотоархив на комунистическите зверства

ДЕВЕТ КОМЕНТАРА ЗА КОМУНИСТИЧЕСКАТА ПАРТИЯ

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Осъдете комунизма, напишете заявление и Вие...